FLOWLAND

5. piknik artystyczny w Tarczynie

Sztuka  |  Natura  | Dziedzictwo
18 września 2021, start: 12:00

Kiedy widzimy się w Tarczynie?

18 września 2021 roku widzimy się w Tarczynie niedaleko Wlenia, by wspólnie przeżyć piątą już edycję pikniku artystycznego FLOWLAND.
W tegorocznym programie przewidujemy m. in. aż 2 wystawy: Katarzyny Szumskiej (we współpracy z Galerią BWA w Jeleniej Górze) oraz Bożeny Sacharczuk (we współpracy z Fine Art Gallery), spotkanie z Laureatami konkursu Zabytek – nie zapomnij! / Denkmal – denk mal dran! czy spacer ziołowy z Grace Ayurvedą. Całość zakończymy specjalnym wydarzeniem: koncertem Henry no Hurry – w trakcie koncertu puszczony zostanie specjalny kapelusz, do którego artysta zbierać będzie „co łaska”. Sugerowana kwota – 20 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej)!
To jednak nie wszystko. Pełny program: LINK

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: LINK

Zobacz ulotkę FLOWLAND 2021: LINK

Sprawdź nas na Facebooku

Fotorelacja z FLOWLAND 2020

Pełna fotorelacja z 4. pikniku artystycznego FLOWLAND dostępna jest na naszym profilu na Facebooku: link.

Zobacz Lokalną Mapę Turystyczną Tarczyna i okolic!

“Lokalna Mapa Turystyczna Tarczyna i okolic” to projekt, który polegał na rozpoznaniu, a następnie zmapowaniu przestrzeni Tarczyna i okolicznych miejscowości, a w efekcie stworzeniu mapy (online i w druku), która zawierać będzie najważniejsze punkty, czyli nie tylko widokowe, spacerowe czy związane z dziedzictwem czy historią, ale też te, które istotne są dla społeczności. Do procesu projektowania mapy zaprosiliśmy nie tylko mieszkańców i lokalne instytucje, ale także pasjonatów tego regionu.

Projekt został zrealizowany w ramach Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw finansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 Operatorzy na Dolny Śląsk: Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych, Stowarzyszenie TRATWA, Fundacja Umbrella

https://openheim.org

5. FLOWLAND – piknik w Tarczynie

18 września | 2021

Organizator

OP ENHEIM
Plac Solny 4
50-079 Wrocław

Kontakt: + 601 656 335 | info@flowland.org

https://ilaclar.eniyibloglar.com/viagra fiyatlarıgeveze sohbet